Copywriting Prawniczy
Kontakt i zamówienia

Kontakt i zamówienia

Skuteczny copywriting prawniczy zaczyna powstawać zanim jeszcze pierwsze słowa pojawią się na ekranie komputera. Każde wykonanie zlecenia poprzedzam darmowymi konsultacjami, w ramach których ustalimy takie kwestie jak:

  • grupa docelowa zamawianych tekstów;
  • cel, jaki teksty mają osiągnąć;
  • rodzaje tekstów;
  • poziomy zaawansowania tekstów;
  • budżet i inne kwestie dotyczące zlecenia.

Jeśli chodzi o rodzaje tekstów prawniczych, zachęcam Cię do zapoznania się z tym artykułem. Zamieściłem w nim stworzoną przeze mnie typologię, która ułatwia dogadywanie zlecenia.

Z uwagi na to, że teksty prawnicze można pisać mniej lub bardziej hermetycznym językiem, w tym opracowaniu przedstawiam mój autorski podział poziomów zaawansowania tekstów prawniczych. Dzięki takiemu podejściu do sprawy szybko ustalimy, czego tak naprawdę potrzebujesz.

Możesz także zajrzeć do działu z gotowymi tekstami, gdzie raz na jakiś czas wrzucam nowe materiały.

W ramach mojej oferty nie przygotowuję porad i analiz prawnych. Opracowuję konkretne tematy lub zagadnienia, które da się opracować na podstawie przepisów, orzecznictwa i doktryny – nie badam konkretnych stanów faktycznych.

Podejmuję się tworzenia opracowań z niemal wszystkich dziedzin prawa, z wyłączeniem prawa podatkowego, prawa ubezpieczeń społecznych i prawa międzynarodowego.

Zapraszam do kontaktu pod adresem kontakt@copywritingprawniczy.pl

W celu usprawnienia komunikacji między nami możesz skorzystać z
gotowego formularza kontaktowego: