Copywriting Prawniczy
O mnie

O mnie

Wierzę, że dobrze przygotowane treści prawnicze przynoszą korzyści nie tylko zleceniodawcom. Od lat działam na rzecz propagowania kultury prawnej tworząc treści popularnonaukowe. Świadome swoich praw społeczeństwo to silne społeczeństwo.

Dlatego przykładam dużą wagę do tego, co robię. Nawet najprostsze zlecenia traktowane są przeze mnie priorytetowo. Jako pełnomocnik procesowy widzę, ilu kłopotów można by uniknąć, gdyby świadomość prawna Polaków była większa. Jej rozwijanie leży w interesie nas wszystkich.

Od prawie 15 lat zajmuję się prawem. Najpierw jako student, później aplikant, a od 2017 roku zawodowy pełnomocnik. W tym czasie napisałem kilkadziesiąt artykułów popularnonaukowych, które były publikowane między innymi na stronach ORA w Poznaniu i największym polskim portalu zajmującym się kulturą gier wideo – GryOnLine.pl.

Od czasów studiów tworzę materiały edukacyjne dla prawników, zajmuję się także pisaniem e-booków.

Jestem autorem dwóch książek. W 2020 roku wydawnictwo C.H.Beck opublikowało mój zbiór Pisma procesowe z zakresu prawa karnego wykonawczego z objaśnieniami i płytą CD. Rok później natomiast światło dzienne ujrzał przygotowany przeze mnie poradnik Jak uczyć się prawa?.

Od maja 2021 roku prowadzę podcast prawniczy Prawo na pełnej, który można znaleźć na YouTube i Spotify.

Przez wszystkie lata pracy jako prawnik, publicysta i twórca materiałów edukacyjnych zdobyłem doświadczenie, które dziś wykorzystuję jako copywriter prawniczy.

Jeśli uznasz, że chcesz ze mną współpracować, zapraszam do kontaktu!